MHP’li Yalçın: Kışkırtıcılık yapan sözde sanatçılar; halk düşmanı CHP’nin kadrolu tetikçileri

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. E. Semih Yalçın, MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi̇ Yönter’i hedef alan TİP’li Barış Atay ve militan sanatçı(!) güruhu dediği sözde sanatçılara çok sert tepki gösterdi. Yalçın, “Başta Barış Atay olmak üzere, alayı Marksist olan bu mahdut ve militan sanatçı(!) güruhunu, sağdan saysanız da, soldan saysanız da adetleri belli.” dedi.

MHP’li Yalçın: Kışkırtıcılık yapan sözde sanatçılar; halk düşmanı CHP’nin kadrolu tetikçileri

Türk Milleti’nin bu militan sanatçı(!) güruhunu iyi tanıdığını belirten Yalçın, bu güruhun yıllardır ayni kin ve ayrıştırıcı dil kullandıklarını söyledi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. E. Semih Yalçın, açıklamasında şunları kaydetti:

HALK DÜŞMANI CHP’NİN KADROLU TETİKÇİLERİ

“Kaygılıyız.” konseptiyle kaos tellallığı ve kışkırtıcılık yapan sözde sanatçılar; halkın sanatçısı değil, halk düşmanı Cumhuriyet Halk Partisi’nin kadrolu tetikçileri.

Başta B.AtAy olmak üzere alayı Marksist olan bu mahdut ve militan sanatçı(!) güruhunu sağdan saysanız da soldan saysanız da adetleri belli.

AYNI KİNİ KUSUYOR, AYNI AYRIŞTIRICI DİLİ KULLANIYORLAR…

Yıllardır aynı kini kusan, aynı ayrıştırıcı dili kullanan bu alil taife; şimdi de CHP’yi saran iktidar yangınına su yetiştirmeye çalışıyor. Bu da yetmiyor Genel Başkan Yardımcımız İzzet Ulvi Yönter ile aşık atmaya kalkıyorlar.

Sicilli hayasızlar size sesleniyoruz: Millet sizi iyi tanıyor, sözlerinize ve siyasi görüşlerinize zerre kadar itibar etmiyor. Boşuna debelenmeyin. CHP’niz ise umutsuz vaka…

Bir cevap yazın