Ülkü Ocakları’ndan yangınzedeler için yardım kampanyası

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin talimatları ile Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, yangın felaketinde zarar gören vatandaşlara destek olmak için yardım kampanyası başlattı. “Türk Milleti neşe ve sevinçte bir olduğu kadar acı ve tasada da birdir ve beraberdir.” vurgusu yapılan yardım kampanyasına ilk destek her zaman olduğu gibi MHP Lideri Devlet Bahçeli’den geldi.

Ülkü Ocakları’ndan yangınzedeler için yardım kampanyası

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, ülkemizde yaşanan yangınlar sonucu zarar gören vatandaşlarımız için yardım kampanyası başlattı. Kampanyanın ilk destekçi ise MHP Lideri Devlet Bahçeli oldu.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’ın duyurusunu yaptığı kampanya ilanında, “Ülkemizin çeşitli noktalarında devam eden yangınlarda zarar gören vatandaşlarımızın bir nebze de olsa acılarını dindirebilmek ve yaralarını sarabilmek için yardım elimizi uzatıyoruz.” ifadelerine yer verildi.

“Türk Milleti neşe ve sevinçte bir olduğu kadar acı ve tasada da birdir ve beraberdir.” vurgusu yapılan yardım kampanyasına ilk desteği her zaman olduğu gibi MHP Lideri Devlet Bahçeli verdi.

Kampanyanın duyurulmasının ardından sosyal medyada oldukça ilgi gören kampanyaya destek vermek isteyenler; MHP İl ve İlçe Teşkilatları, MHP Belediyeleri ve Ülkü Ocakları İl ve İlçe Teşkilatlarına başvurarak makbuz karşılığında ayni yardımlarda bulunabilecek. Ayrıca nakdi yardımlar, havale ve EFT yoluyla yalnızca banka hesaplarına kabul edilecek.

Bağışlarınız için banka bilgileri şu şekilde:

Ziraat Bankası IBAN TR65 0001 0000 0145 1817 3050 39

Detaylı Bilgi için ise iletişim bilgileri şu şekilde:

0546 815 5858 – 0553 727 3199 -0545 684 8225

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, sosyal medya hesabı üzerinden duyurusunu yaptığı ilanda şu ifadeleri kullandı.

“Yangınzedeler için yardım kampanyamızı başlatıyor, yaralarımızı hep beraber sarmaya el uzatıyoruz. Başlatmış olduğumuz kampanyaya ilk yardımı yapan Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’ye teşekkür ederiz. Cenab-ı Allah varlığını Türk milletinin başından eksik etmesin.”

Resim

Bir cevap yazın